Brykolandia to wyjątkowe miejsce szaleństw, imprez okolicznościowych i edukacji w formie zabawy, w którym każdy w wieku od 0,5 do 100 lat znajdzie dla siebie coś ciekawego. Na blisko 300 m2 powierzchni znajdują się kolorowe konstrukcje wspinaczkowe, rury i zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, kulkowe tory wyścigowe, bramki i kosze, kręgle, mega-klocki, piłkarzyki oraz tematyczne kąciki zabaw. Atrakcję nie tylko dla najmłodszych stanowią konsola X-Box, kinect, gry planszowe i rekwizytowe oraz cykliczne zajęcia, jak zabawy z anglojęzycznymi lektorami czy warsztaty plastyczne.

Tutaj stale przybywa nowych atrakcji, jednakże prawdziwym atutem brykolandii jest profesjonalna kadra, nie tylko czuwająca nad bezpieczeństwem dzieci, ale również wrażliwa na ich potrzeby i oczekiwania.

Brykolandia to również nieograniczona kopalnia pomysłów na udaną imprezę dla każdego w każdym wieku. Dysponując bogatym zapleczem dodatkowego wyposażenia i różnorodnymi kostiumami dla małych i dużych, zaplanujemy każdą zabawę w dowolnie wybranej scenerii. Profesjonalne nagłośnienie i kolorowe lasery, lustrzana sala taneczna, pracownia komputerowa, dostęp do Internetu w każdym miejscu, projektory multimedialne i laptopy oraz zaplecze kuchenne to tylko podstawowe udogodnienia, które można wykorzystać w czasie organizowanych urodzin, dyskotek, prywatek, czy imprez klasowych.